Kontakta Bogruppen


Växel/jour dygnet runt: 011-25 05 50
Besöksadress:

Importgatan 24
602 28
Norrköping

Faktureringsadress:

Importgatan 48
602 28
Norrköping

Innehar F-skattsedel | Styrelsens säte i Norrköping
Org Reg nr: 556760-7360 | VAT-nr 556760736001

HITTA TILL OSS

Välj avdelning

Bogruppen
Importgatan 24
602 28 Norrköping

Ekonomi/Administration
Ulrika Palmer 
/Administrationsansvarig
ulrika@bo-gruppen.se
011-25 05 63

Per Palmquist/CFO
per@bo-gruppen.se
Tel. 011-400 60 32

Växel/reception
011-250 550

Enhetskontor
Importgatan 24
602 29 Norrköping

Lin Osen /Verksamhetsansvarig
lin@bo-gruppen.se
011-250 567

Helena Bergstedt /Verksamhetsansvarig
helenab@bo-gruppen.se
011-250 554

Markus Erenius /Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-250 560

Stödboende och skyddat boende:

Enhetskontor
Hammarby Kajgatan 12
120 30 Stockholm

Yvonne Kossek ‭/ tf enhetschef
yvonne@bo-gruppen.se
070-483 72 54‬

Markus Erenius /Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-250 560

Helena Bergstedt /Verksamhetsansvarig
helena@bo-gruppen.se
011-250 554

Lin Osen /Verksamhetsansvarig
lin@bo-gruppen.se
011-250 567

Markus Erenius /Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Peder Ring
peder@bo-gruppen.se
011-25 05 51

Markus Erenius
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Helena Bergstedt
helenab@bo-gruppen.se
011-25 05 54

Lin Osen
lin@bo-gruppen.se
011-25 05 67

Per Palmquist
per@bo-gruppen.se
011-400 60 32