Kontakta Bogruppen


Växel/jour dygnet runt: 010-17 55 700
Besöksadress:

Importgatan 24
602 28
Norrköping

Faktureringsadress:

Importgatan 48
602 28
Norrköping

Innehar F-skattsedel | Styrelsens säte i Norrköping
Org Reg nr: 556760-7360 | VAT-nr 556760736001

HITTA TILL OSS

Välj avdelning

Bogruppen
Importgatan 24
602 28 Norrköping

Ekonomi/Administration
Ulrika Palmer
/Administrationsansvarig
ulrika@bo-gruppen.se
010-17 55 702

Peder Ring/CFO
peder@bo-gruppen.se
010-17 55 705

Växel/reception
010-17 55 700

Enhetskontor
Importgatan 24
602 29 Norrköping

Lin Osen/Enhetschef
lin@bo-gruppen.se
010-17 55 708

Helena Bergstedt/Enhetschef
helenab@bo-gruppen.se
010-17 55 709

Markus Erenius/Marknad- och placeringsansvarig
markus@bo-gruppen.se
010-17 55 701

Enhetskontor
Hammarby Kajgatan 12
120 30 Stockholm

Yvonne Kossek/Enhetschef
yvonne@bo-gruppen.se
010-17 55 723

Markus Erenius/Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
010-17 55 701

Enhetskontor
Strandvägen 6a
837 31 Järpen

Bianca Zanden/Enhetschef
bianca@bo-gruppen.se
010-17 55 730

Ina Troll/Behandlingsansvarig
ina@bo-gruppen.se
010-17 55 731

Markus Erenius/Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
010-17 55 701

Jenny Paulsen/Placeringsansvarig och familjehemsrekryterare
jenny@bo-gruppen.se
010-17 55 736

Carola Clomen/Verksamhetschef
carola@bo-gruppen.se
010-17 55 732

Norrköping/ Eskilstuna/ Västerås

Helena Bergstedt/Enhetschef
helenab@bo-gruppen.se
010-17 55 709

Enhetskontor
Importgatan 24
602 28 Norrköping

Stockholm/Uppsala

Ingela Martinsson/ Enhetschef
ingela@bo-gruppen.se
010-17 55 733

Enhetskontor
Hammarby Kajgatan 12
120 30 Stockholm

Kungsängsgatan 29
753 22 Uppsala

Adress:
Rönningevägen 9A
144 61 Salem

Personal
010-17 55 743

Yvonne Kossek/Enhetschef
yvonne@bo-gruppen.se
010-17 55 723

Peder Ring
peder@bo-gruppen.se
010-17 55 705

Markus Erenius
markus@bo-gruppen.se
010-17 55 701

Helena Bergstedt
helenab@bo-gruppen.se
010-17 55 709

Carola Clomen
010-17 55 732
patrik@bo-gruppen.se

Patrik Bergström
010-17 55 704
patrik@bo-gruppen.se

Malin Rosell
010-17 55 722
malin@bo-gruppen.se