Kontakta Bogruppen


Växel/jour dygnet runt: 011- 250 50
Besöksadress:

Importgatan 24
602 28
Norrköping

Faktureringsadress:

Importgatan 44
602 28
Norrköping

Innehar F-skattsedel | Styrelsens säte i Norrköping
Org Reg nr: 556760-7360 | VAT-nr 556760736001

HITTA TILL OSS
Placeringsförfrågan/avtal:

Markus Erenius
011-250 560
markus@Bo-gruppen.se

Boendestöd, stödboende och skyddat boende:

Lin Osen
011-250 567
lin@ Bo-gruppen.se

Helena Bergstedt
helena@ Bo-gruppen.se
011-250 554

Tilltro, konsulentstödda familjehem:

Helena Bergstedt
helena@ Bo-gruppen.se
011-250 554

Lin Osen
011-250 567
lin@ Bo-gruppen.se

Ekonomi:

Ulrika Palmer
011-250 563
ulrika@Bo-gruppen.se


Företagsledning

Peder Ring

VD/CEO
peder@bo-gruppen.se
011-25 05 51

Markus Erenius

Placering- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Helena Bergstedt

Verksamhetsansvarig Tilltro Familjehem
helena@bo-gruppen.se
011-25 05 54

Lin Osen

Verksamhetsansvarig Bogruppen 
lin@bo-gruppen.se
011-25 05 67

Ulrica Palmer

Administrationsansvarig
ulrica@bo-gruppen.se
011-25 05 63