Kontakta Bogruppen


Växel/jour dygnet runt: 011-25 05 50
Besöksadress:

Importgatan 24
602 28
Norrköping

Faktureringsadress:

Importgatan 48
602 28
Norrköping

Innehar F-skattsedel | Styrelsens säte i Norrköping
Org Reg nr: 556760-7360 | VAT-nr 556760736001

HITTA TILL OSS

Välj avdelning

Bogruppen
Importgatan 24
602 28 Norrköping

Ekonomi/Administration
Ulrika Palmer
/Administrationsansvarig
ulrika@bo-gruppen.se
011-25 05 63

Per Palmquist/CFO
per@bo-gruppen.se
Tel. 011-400 60 32

Växel/reception
011-250 550

Enhetskontor
Importgatan 24
602 29 Norrköping

Lin Osen/Verksamhetsansvarig
lin@bo-gruppen.se
011-250 567

Helena Bergstedt/Enhetsansvarig
helenab@bo-gruppen.se
011-250 554

Markus Erenius/Enhetsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-250 560

Enhetskontor
Hammarby Kajgatan 12
120 30 Stockholm

Yvonne Kossek/Enhetschef
yvonne@bo-gruppen.se
070-483 72 54‬

Markus Erenius/Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-250 560

Enhetskontor
Strandvägen 6a
830 05 Järpen

Bianca Zanden/Enhetschef
070-483 60 38

Ina Troll/Behandlingsansvarig
070-480 92 36

Markus Erenius/Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-250 560

Markus Erenius/Placerings- och marknadsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Carola Clomen/Verksamhetsutvecklare och familjehemsrekryterare
carola@bo-gruppen.se
073-960 09 81

Ingela Martinsson/ Kvalitetssamordnare
ingela@bo-gruppen.se

Stockholm/Uppsala

Jenny Paulsen/Enhetschef
072-250 23 65

Ingela Martinsson/ Kvalitetssamordnare och stf enhetschef
ingela@bo-gruppen.se

Enhetskontor
Hammarby Kajgatan 12
120 30 Stockholm

Kungsängsgatan 29
753 22 Uppsala

Norrköping

Lin Osen/Enhetschef
lin@bo-gruppen.se
011-250 567

Helena Bergstedt/Enhetschef
helena@bo-gruppen.se
011-250 554

Enhetskontor
Importgatan 24
602 28 Norrköping

Eskilstuna/Västerås

Ingela Carlsson/ Familjehemskonsulent och Föreståndare
0722-16 24 45

Caroline Mozzi/ Familjehemskonsulent
Tel: 0722-16 24 44

Enhetskontor för besök:
Ostra 5635 08 Eskilstuna

Enhetskontor
Vårberg, Stockholm

Ewa Brändholm/Föreståndare
070-080 94 70

Peder Ring
peder@bo-gruppen.se
011-25 05 51

Markus Erenius
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Helena Bergstedt
helenab@bo-gruppen.se
011-25 05 54

Per Palmquist
per@bo-gruppen.se
011-400 60 32

Patrik Bergström
070-671 10 501
patrik@bo-gruppen.se

Malin Rosell
070-753 26 53
malin@bo-gruppen.se