Kontakta Bogruppen


Växel/jour dygnet runt: 011-25 05 50
Besöksadress:

Importgatan 24
602 28
Norrköping

Faktureringsadress:

Importgatan 44
602 28
Norrköping

Innehar F-skattsedel | Styrelsens säte i Norrköping
Org Reg nr: 556760-7360 | VAT-nr 556760736001

HITTA TILL OSS

Välj avdelning

Bogruppen
Importgatan 24
602 28 Norrköping

Ekonomi/Administration
Ulrika Palmer 
/Administrationsansvarig
ulrika@bo-gruppen.se
011-25 05 63

Per Palmquist/CFO
per@bo-gruppen.se
Tel. 011-400 60 32
Mobil. 070-877 53 01
Fax. 011-18 90 92

Växel/reception
011-250 550

Enhetskontor
Importgatan 24
602 29 Norrköping

Lin Osen /Verksamhetsansvarig
lin@bo-gruppen.se
011-250 567

Helena Bergstedt /Verksamhetsansvarig
helenab@bo-gruppen.se
011-250 554

Markus Erenius /Placeringsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Boendestöd, stödboende och skyddat boende:

Enhetskontor
Hammarby Kajgatan 12
120 30 Stockholm

Violetta Dinic Rönnkvist /Samordnare
violetta@bo-gruppen.se
0708-399 218

Markus Erenius /Föreståndare, Verksamhetschef, Placeringsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-250 560

Helena Bergstedt /Verksamhetsansvarig
helena@tilltrofamiljehem.se
011-250 554

Lin Osen /Verksamhetsansvarig
lin@tilltrofamiljehem.se
011-250 567

Markus Erenius /Placeringsansvarig
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Peder Ring /VD/CEO
peder@bo-gruppen.se
011-25 05 51

Markus Erenius /Verksamhetschef Stockholm, Föreståndare Östergötland/Stockholm
markus@bo-gruppen.se
011-25 05 60

Helena Bergstedt /Verksamhetsansvarig Tilltro Familjehem och Bogruppen
helenab@bo-gruppen.se
011-25 05 54

Lin Osen /Verksamhetsansvarig Tilltro Familjehem och Bogruppen
lin@bo-gruppen.se
011-25 05 67

Per Palmquist/CFO
per@bo-gruppen.se
011-400 60 32
070-877 53 01